Kontakt oss

FiReCo AS

Storgata 15
1607 Fredrikstad
Norway

+47 69 38 33 88
postmaster@fireco.no

Eksfire AS

Storgata 15
1607 Fredrikstad
Norway

+47 90 09 53 50
bjorn.hoyning@fireco.no

Kontaktskjema

Du finner oss her

Alf Egil Jensen

Ph.D, daglig leder, maskiningeniør

alf.e.jensen@fireco.no
+47 97 15 89 61

Jon Taby

Ph.D, senior ingeniør, marin arkitekt og marine ingeniør

jon.taby@fireco.no
+47 90 76 19 49

Mai-Britt Magnussen

Sjefssekretær

m.magnussen@fireco.no
+47 69 38 33 88

Bjørn Høyning

M.Sc, R&D Manager, marine arkitekt og marine ingeniør

bjorn.hoyning@fireco.no
+47 90 09 53 50

Jørn Lilleborge

M.Sc, Mekanisk ingeniør

jorn.lilleborge@fireco.no
+47 99 10 95 10

Erlend Martin Enger

M.Sc, Mekanisk ingeniør

erlend.m.enger@fireco.no
+47 92 83 39 59

Alfred Andersen

M.Sc, Mekanisk ingeniør

alfred.andersen@fireco.no
+47 69 38 33 86

Miriam Cebriàn Gil

B.Sc, Mekanisk ingeniør

miriam.gil@fireco.no
+47 916 45 343

Reidar Kvale Joki

Ph.D, Mekanisk ingeniør

reidar.joki@fireco.no
+47 909 13 046

Christian Nesset Dimmen

B.Sc, Mekanisk ingeniør, Industriell designer

christian.dimmen@fireco.no
+47 411 03 439

Christian Wines

M.Sc, Marine arkitekt og marine ingeniør

christian.wines@fireco.no
+47 990 96 441

Hans Jørgen Fjeldvik

M.Sc, industriell design

hans.jorgen.fjeldvik@fireco.no
+47 990 11 079